пятница, 11 октября 2013 г.

Змагання «Леопардів» з «Гепардами»Саме таке змагання пройшло 11 жовтня в Лозівській юнацькій бібліотеці. Звичайно ж, не представники сімейства котячих виборювали собі перемогу. «Леопарди» і «Гепарди» - так назвалися команди, які були сформовані у 5-А класі ЗОШ №3. Цей навчальний заклад плідно співпрацює з бібліотекою завдяки тісному спілкуванню з бібліотекарем школи О.І.Виставною. Цього разу спільний захід був присвячений Міжнародному Дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня, і проводився у формі веселої командної гри «Все від природи… А що взамін?».
Отже клас розділився на дві команди, які обрали собі капітанів і назви. Від ведучої, бібліотекаря Ольги Тарасової, вони отримали цікаві завдання і блискуче з ними впоралися. Усього було вісім конкурсів. Діти розбиралися в забороняючих знаках, показували пантоміму, розгадували ребуси, вгадували тварину за її описом, відповідали на питання вікторини «Ромашка». А вирішальним став бліц-конкурс, в якому кожна команда повинна була відповісти на 10 запитань протягом 45 секунд.
Гру судило поважне журі на чолі з вчителькою Воловик Л.А., яка об’явила про перемогу команди «Леопарди». Переможці отримали від бібліотеки подарунок – квітку у горщику, фіалку, за якою діти пообіцяли добре доглядати.
Команда "Гепарди": 

 
Команда "Леопарди" з ведучою заходу:
 Поважне журі:

Комментариев нет:

Отправить комментарий