воскресенье, 17 июля 2016 г.

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся разом з нами!Українська бібліотечна асоціація оголосила конкурс для бібліотек на участь у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».
Проект передбачає активну роботу бібліотек з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом створення Пунктів європейської інформації для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.
У липні стали відомі переможці конкурсу, серед яких опинилася і Юнацька бібліотека відділу культури Лозівської міської ради. За умовами конкурсу бібліотека отримає набір рекламної продукції, сувеніри від ЄС, технічний пристрій для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації, а бібліотекар-координатор Пункту пройде навчання у Головному тренінговому центрі для бібліотекарів у м. Києві за напрямом “Пункти європейської інформації в бібліотеках: організація і методика роботи”.
Та вже зараз Пункт європейської інформації запрацював у нашій бібліотеці. В читальному залі організовано постійно діючий куточок «Європа – наш спільний дім». Створено сайт Пункту, який наповнюється інформацією різних напрямків, проведено кілька цікавих заходів до Дня Європи, підготовлені рекомендовані списки літератури і буклети з інформацією про діяльність Пункту.
Основні послуги, що надає ПЄІ для населення:                            
 -  друковані та електронні джерела з питань євроінтеграції;
 - інформаційно-просвітницькі та мистецькі соціокультурні заходи;
 - збір та презентація матеріалів з питань європейської інтеграції;
 - забезпечення доступу до інформації за допомогою мережі Інтернет.
На фото: координатор ПЄІ знайомить відвідувачів з його сайтом.

Комментариев нет:

Отправить комментарий